Kancelaria Brokerska CONTENT INSURANCE
Anna Borowiak Broker Ubezpieczeniowy
75-324 Koszalin
ul. Projektantów 9/9

tel./fax: 094 347-11-31
tel. kom.: 605-098-060
content@koszalin.home.pl
www.contentbroker.pl

Krok 1

Wybierz odpowiedni dla siebie wariant


Krok 2

Prześlij do nas wypełniony skan druku pełnomocnictwa brokerskiego (wraz z częścią informacyjną - dotyczącą ochrony danych osobowych) na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skontaktuj się z nami telefonicznie 094 347-11-31 lub 605-098-060. Chcemy udzielić porady brokerskiej, wyjaśnić detale.


Krok 3

Po skontaktowaniu się z brokerem i uzyskaniu pewności co do wyboru wariantu - otrzymasz link umożliwiający przystąpienie on-line, z deklaracją odpowiednią dla dokonanego wyboru i ogólne warunki ubezpieczenia.
Wypełnij deklarację przystąpienia.
Wzór deklaracji i OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) znajdziesz również na dole kolumny każdego z wariantów w tabeli ofertowej.

Zwróć uwagę na informacje - szczególnie na oświadczenie dotyczące stanu zdrowia Ubezpieczonego zawarte w deklaracji przystąpienia i zastanów się czy możesz tą deklarację zdrowotną podpisać.
Przystąpienie do grupy otwartej wymaga wszystkich odpowiedzi. Decyzja o przyjęciu będzie należała do Ubezpieczyciela.


Krok 4

Postępuj dalej zgodnie z instrukcją zawartą na deklaracji przystąpienia. Wyślij oryginał deklaracji na podany adres wraz z dowodem opłaty pierwszej składki. Przystąpienie od 01 następnego każdego miesiąca możliwe jest, jeśli dokumenty dotrą na czas, więc nie zwlekaj i wyślij je odpowiednio wcześniej (najlepiej do 20 poprzedniego miesiąca).