Kancelaria Brokerska CONTENT INSURANCE
Anna Borowiak Broker Ubezpieczeniowy
75-324 Koszalin
ul. Projektantów 9/9

tel./fax: 094 347-11-31
tel. kom.: 605-098-060
content@koszalin.home.pl
www.contentbroker.pl

Szanowni Państwo

Kancelaria Brokerska CONTENT INSURANCE Anna Borowiak Broker Ubezpieczeniowy powstała w 2000r., by służyć Państwu brokerską pomocą przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych.
Swoją ofertę kierujemy do dużych, małych i średnich firm, a także do innych podmiotów gospodarczych i instytucji.

Broker Anna Borowiak - reprezentuje Klienta przy umowach związanych z wszelkiego rodzaju ubezpieczeniami. Współpracuje ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce.
Zakres naszej współpracy jest nieograniczony i obejmuje wszystkie grupy i rodzaje ubezpieczeń.

Broker jest przedstawicielem Klienta i całkowicie niezależnym pośrednikiem!
Broker ubezpieczeniowy - w przeciwieństwie do agenta (reprezentanta interesów Towarzystwa Ubezpieczeniowego) realizuje interesy swojego Klienta również wtedy, gdy interesy jego i zakładu ubezpieczeń są sprzeczne.

Będąc ekspertem prawa ubezpieczeniowego, warunków ubezpieczeń, kondycji i profesjonalizmu ubezpieczycieli, broker dobiera swojemu Klientowi dostosowane do jego potrzeb formy ubezpieczenia w starannie wybranych Towarzystwach
Pomaga oszacować ryzyko ubezpieczeniowe i dalej - negocjuje warunki merytoryczne i finansowe, stwarzając podłoże dla bezpiecznej i stabilnej działalności firmy.
Standardem naszego działania jest organizacja brokerskiego przetargu ofert różnych ubezpieczycieli. Otrzymane oferty są odpowiedziami na jednakowo zadane do wybranych Ubezpieczycieli ZAPYTANIE BROKERSKIE (często zwane slipem brokerskim).
Taki system - jak każdy przetarg - obniża bardzo znacznie ubezpieczeniowe koszty FIRMY (często nawet do 40% - 60 %).
Broker przedstawia Klientowi czytelną i jasną dokumentację - REKOMENDACJĘ.

Do zadań należy również:

  • Ulokowania ubezpieczenia
  • Obsługa ubezpieczeniowa Firmy
    Merytoryczne sprawdzanie polis, wniosków, załączników, zgodności umów ubezpieczeniowych z ofertami.
    Broker porządkuje dokumentację ubezpieczeniową Firmy. Wyrównuje terminy ubezpieczeń, zmniejszając ilość polis i zaabsorbowanie Zarządów i pracowników sprawami ubezpieczeniowymi..
  • Pomoc w uzyskaniu odszkodowania
    Broker nie tylko obsługuje ubezpieczenie, ale pomaga również, gdy wydarzy się szkoda, także - gdy Towarzystwo nie chce wypłacić odszkodowania.

Obecnie rynek ubezpieczeniowy ma tendencje rosnące. Pojawiają się nowi konkurenci, przedstawiający często oferty, znacząco różniące się miedzy sobą ceną, jakością i zakresem ochrony ubezpieczeniowej. Wobec tak zróżnicowanych ofert, tylko ktoś kto zna je wszystkie, czyli broker, potrafi znaleźć swojemu klientowi naprawdę dobrą i tanią ofertę.

Ważne: za usługę brokerską płaci, wybrane ostatecznie przez KLIENTA, Towarzystwo Ubezpieczeniowe - nie Klient, ponieważ część akwizycyjna jest składnikiem każdej składki ubezpieczeniowej (tak jak marża hurtowa w towarze handlowym).

Serdecznie zapraszam Państwa do osobistego zapoznania i podjęcia próby współpracy, po to by przekonać się do korzyści, jakie z tego dla Państwa wynikają.