Kancelaria Brokerska CONTENT INSURANCE
Anna Borowiak Broker Ubezpieczeniowy
75-324 Koszalin
ul. Projektantów 9/9

tel./fax: 094 347-11-31
tel. kom.: 605-098-060
content@koszalin.home.pl
www.contentbroker.pl

Money.pl - ubezpieczenia

Portal finansowy nr 1 w Polsce
Money.pl
  1. Wysoka inflacja, wzrost płacy minimalnej oraz kosztów energii czy paliw wpłyną w 2024 r. na ceny w sklepach. Podrożeje wiele produktów - nie tylko chleb. Tanio już było, ale dobra informacja dla klientów jest taka, że ceny rosną wolniej - wskazują eksperci w rozmowie z money.pl. Ale podają wyjątek.
  2. Za wszelką cenę starają się o etat, zbierają pieniądze w rodzinie na wkład własny — pogoń za bezpiecznym kredytem trwa w najlepsze, powodując wzrost cen. Na pniu schodzą głównie małe mieszkania, w których trudno zmieścić szafę — mówi money.pl Robert Stachowiak, prezes firmy deweloperskiej SGI.
  3. Posłowie na początku kadencji Sejmu mają obowiązek złożenia oświadczenia majątkowego. W dokumentach ujawniają m.in. swoje dochody. W ten sposób można dowiedzieć się np., jak wysokie emerytury dostają dwaj arcyrywale polskiej sceny politycznej - Jarosław Kaczyński (PiS) oraz Donald Tusk (PO).
  4. Przynależność do Wojsk Obrony Terytorialnej oraz związków zawodowych może uchronić część kadr PiS-u przed zwolnieniami. Przepisy ograniczające zwolnienia wybranych grup chronionych weszły tuż przed wyborami i były konsultowane z "Solidarnością".
  5. W poniedziałek rano kontrakty na złoto osiągnęły rekordowy poziom 2088 dol. za uncję. Kurs tego kruszcu bije nowe rekordy. Analitycy zwracają uwagę, że to m.in. wypowiedź szefa Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych popchnęła inwestorów w stronę surowca.